МузПростір

Після низки київських виступів на підтримку виходу у майспейс-простір синглів “В чому сила, бра?” та “DISCO ТРУ”, Квадраджесіма отримала запрошення виступити на тижні музики та спорту Z-GAMES, що відбудеться у рамках фестивалю Казантип з 26 по 31 липня у с. Поповка.

Окрім Квадри очікується ще декілька цікавих гуртів, з повним переліком яких можна ознайомитись на сайті фестивалю – http://www.z-games.com.ua www.z-games.com.ua.

Тим часом, як і планувалось, на студії команди розпочалася робота над записом одразу кількох нових треків. До списку обраних потрапили такі пісні як “БІОМАСА”, “ДУШЕВНИЙ ВАВІЛОН”, а також зовсім нові треки, які встигли здобути своїх фанів на останніх концертах – англомовна качова “HEY LADIES/GIMME SUNSHINE” та тендітна “САМ на САМ”.

Більшу частину роботи команда планує встигнути зробити до від’їзду на Z-GAMES. Про перебіг звукотворчого процесу можна буде дізнатися за допомогою youtube-сторінки Квадри – http://www.youtube.com/qgband www.youtube.com/qgband, де будуть розміщуватися ролики зі студії.

Прослухати пісні групи можна на на myspace-сторінці гурту – http://www.myspace.com/qgband www.myspace.com/qgband.