МузПростір

Новий та вже досить популярний проект Василя Прозорова ПНД нарешті завітав у місто Хмельницький. Трійця кремезних чоловіків відразу дивує розмаїттям музичних інструментів: скрипка, акустична та електрона гітари та труба.

Отож, одного не зовсім теплого вечора, а саме 26 червня, подивитись на це дійство гостинно запрошував клуб Матадор. 

Цінителів якісної музики зібралось немало - зал був заповнений. І хай не вводять в оману вільні столики, адже всі стояли коло сцени та просто кайфували. 

Навіть я, не знаю як вам передати те, що відбувалось у залі. Звук скрипки якось впливав на усіх, а тексти рвали дах в прямому значені цього слова.

Гурт виконував пісні зі свого дебютного альбому Два акорди та кілька каверів на пісні всіма улюблених виконавців. А саме: Slipknot - Circle (до речі, гурт вперше вийшов на сцену саме на Slipknot Cover Party в Києві), Nirvana - Heart Shaped Box та Кино - Перемен.

Не можу не відмітити ефект: коли вперше чуєш це вживу, відразу в голові проводиться паралель між тим, як Прозоров виступає з ТОЛ та як з ПНД. Ніби два зовсім різних Я, яких об'єднує одна і та ж людина. Щоб це зрозуміти, треба просто почути їх. 

Взагалі, емоції на концерті так і хлинуть. Коли вслуховуєшся - бере легкий холод, по тілу біжить стадо мурах, закриваєш очі і просто відчуваєш цю музику усім тілом. 

Дуже прикро, що гурт грав так мало часу. В кінці всі звичайно просили на біс, на що музиканти погодились та виконали ще одну пісню. Дещо не сподобались дивні крики Вася, давай. Факт не суттєвий, але й не дуже вписувався в саму атмосферу концерту.

По закінченню останньої пісні зал знову почав скандувати на біс, але цього разу вокаліст відмовився та попросив вибачення, адже після такого горло трохи заболіло. 

Завершилось все роздачею автографів та задоволеними посмішками людей, які виходили з клубу тримаючи диск Два акорда розписаний всіма учасниками гурту, а дехто навіть зі слізьми...

Ось так, любі мої. Музика - річ сильна, а гурт ПНД - це емоційна зброя.

Хтось вважає їх надто деприсивним та не вартим прослуховування, хтось каже, що ПНД перекриває ТОЛ... Але то все пусте. Тут, як і в будь-якій музиці взагалі, головне - відчути те, що звучить зі сцени...