МузПростір

Білоруські растамани з тимчасовою пропискою в Аддіс Абеба (столиця Ефіопії, а за сумісництвом — назва гурту, якщо ви не знали) приїхали у харківський клуб http://www.churchill-pub.com/ «Churchill's».

Вони сонячні та харизматичні, легкі й приємні, хоча й гостро соціальні. Вони співають про інопланетян, мєнтів, Васю-Скайуокера й інші серйозні речі. І водночас — по-справжньому вірять у великого Джа, любов до ближнього і боротьбу проти Вавілону.

 

У клубі «http://www.churchill-pub.com/index.php Churchill’s» цього вечора було тісно. А ще — тепло, затишно і навіть якось по-домашньому. Світло, яке привезли музиканти із далекої Білорусі, розливалося у різнобарвний зелено-жовто-червоний натовп.  Дредасті хлопчики обіймали дредастих дівчаток і допомагали Дімі (солістові) співати улюблені хіти. У якийсь момент із залу на сцену передали два келихи коньяку, і Діма із посмішкою сказав, що Харків — його улюблене місто, що тут їх завжди приймають найбільш тепло.

 

 

Розпочали концерт із «Раггамафіна», в тєму до друга Діми, який у переддень виступу був на суді. Співали також  «Вавілон», який присвятили великим містам і тому, що відбувається всередині у людей, які ставлять матеріальний добробут вище за все. Для «найпозитивнішої армії на світі» грали композицію «Регі». А ще виконували улюблені хіти публіки про Ваньку-Скайуокера, мєнтів, що літають у небі, скакали під регі і відривалися на хіп-хопі і фанкові і просто ділилися позитивними вібраціями.

 

У якийсь момент, коли екстаз на сцені і біля неї почали перевищувати допустимі норми (стоп, а хіба для справжніх раста існують якісь норми??), Діма розплющив очі і зізнався: «Добре, що я НЕ ДУЖЕ курив — а то б і зовсім не зміг устояти на сцені!» —і публіка з розумінням посміхнулася :)