МузПростір

Міський фестиваль хіп-хоп культури «Голоси з Кварталів» зібрав першого квітня шанувальників реп-музики у міському будинку культури.

За звання кращої команди змагалось дев'ять колективів, і після запеклої боротьби за місце переможця, врешті-решт був обраний кращий. Але про це згодом.

Четвертий за рахунком фестиваль Голоси з кварталів відбувся по оновленій версії: за новою системою у конкурсі приймало участь дванадцять команд, серед яких Н.Г.В. (На Голову Више), Double Trouble, Різні, ДВОЙНИК, Ночной город, ZARUBA, West Bridge ,Монами (mc Waterman feat V.S.), http://www.muzprostir.com.ua/charts.html StreetFames (м. Кам'янець-Подільський), Б.К.С. (Ближе К Солнцу) ,Dark and Ollie (мік-н Гречани), Sportsmenka. 

 

Кожна з команд відіграла по дві теми. Одразу виділився і запам'ятався гурт Різні, своїм оригінальним виконанням репу під супровід скрипки та гітари. Взагалі, в залі царювала чудова атмосфера, гурти старались на повну продемонструвати свою майстерність, слухачі уважно та віддано слухали улюблену музику, а натовп самих палких прихильників зібравшись під сценою, на всю катушку підтримував своїх улюбленців.

Перший тур закінчився. На сцену покликали всіх учасників і зал обрав чотирьох найкращих кількістю своїх аплодисментів. В четвірку кращих увійшли гурти: Різні, Монами, StreetFames та гурт Н.Г.В.. 

Після закінчення голосування була оголошена перерва, під час якої свою танцювальну майстерність показали Be Boys, демонструючи на сцені всілякі трюки свого танцю.

Потім почався другий тур. Чотири команди що залишились виконали по три своїх композиції, після чого за оцінкою журі та кількістю білетів, якими голосували глядачі, було обрану кращу команду. Запам'яталось шоу від гурту Монами, під час виконання одної з пісень, з другого поверху залу літали кульки та стрічки. А перед виконанням наступної пісні на сцену були винесені свічки, щоб створити в залі романтичну атмосферу. Але найбільше всіх вразив гурт Різні. Гурт фактично розірвав зал однією з своїх пісень. Мало того, це був єдиний гурт на конкурсі, в якому в якості музичного супроводу використали гітару і скрипку. 

Тому мабуть цей гурт і став фаворитом журі, які обрали його найкращим. Але, на жаль для них, голосування квитками не виправдало надії хлопців на перемогу.

У загальному підсумку трійка призерів виглядає так:

І місце - Монами (приз 160 грн. - 10% касового збору вечора) ІІ місце –  Різні (приз 110 грн. - 7%) ІІІ місце - Н.Г.В. (приз 50 грн. - 3%)

Також призери отримали подарунки і від журі.

 

(Варто відзначити, що останнє місце у фіналі не зовсім заслужено (але цілком прогнозовано - враховуючи правила голосування) посіли гості з Кам'янця-Подільського - StreetFames, які у виконавській майстерності нічим не поступалися переможцям (а то й перевершували їх), але не змогли привезти з собою кілька десятків прихильників - Р.Р., був присутній на даному фесті у складі журі).

Отже, таким був черговий реп-фест в Хмельницькому. Залишається побажати командам успіхів у творчості та подальших перемог. А слухачів порадувати, адже наступний фест незабаром – у травні.