МузПростір

Арт-кафе http://art-pub.com.ua/ «АртПаб» Україна. м. Хмельницький. вул. Проскурівська, 93. 17 березня. 20:00. Вхід 10-15 грн.

Якщо в День Святого Патрика ви хочете гарантовано побачити лепрекона, неодмінно ознайомтеся з з тим, що написано нижче: АртПаб розташований за адресою м.Хмельницький, вул. Подільська 93, тел. 78-70-70. Кращий арт-клуб міста, чудовий інтерєр, концерти наживо, цікаві відвідувачі... В програмі святкування: Музика-Ірландський фольклор, Пиво-свіже, майстер-клас з Ірландської дзиги та Ірландського степу, популярна дискотека ... більше тут http://vkontakte.ru/club18530644 http://vkontakte.ru/club18530644 Щодо історії свята - 17 березня західний світ святкує єдине національне свято, яке набуло всесвітньої популярності - День святого Патріка. Цього дня кожен, хто почувається в душі ірландцем, може стати почесним мешканцем цього маленького, але гордого острова чотирилистої конюшини, золота лепрекона та запальної, ні на що не схожої джиги. Саме свято покликане вшанувати пам'ять головного ірландського святого - єпископа Патріка, який активно проповідував християнство, лікував і навчав простих селян, і навіть вигнав зі Смарагдового Острова всіх змій. Саме на його честь раз на рік серйозні й трохи навіжені ірландці божеволіють, одягаючись у зелене й бігаючи по полях у пошуках чотирилистої конюшини, володіння якою гарантує рік удачі та благополуччя.

Втім, окрім полювання на підступних карликів, що обожнюють змушувати людей здійснювати різні дурниці, та всеохоплюючої любові до зеленого кольору, ірландцям не чужа ще одна пристрасть, яка певним чином пояснює їх перше захоплення. Любов до пива тут зведена мало не до рангу релігії. Не дивно, що саме тут народився один із найкращих сортів пива - Guinness, аналогом якого є пиво ТМ Чернігівське.

Про Артура Гіннеса та його виробах ми, втім, поговоримо як-небудь іншим разом. А сьогодні ми просто пропонуємо вам приміряти зелений капелюх, вставити в петлицю листок конюшини, і, пританцьовуючи що-небудь веселеньке під звуки скрипки, взяти в руку Кухоль Патріка й випити яке-небудь із нижчезапропонованого пива, щоб потім зі спокійною душею ловити дрібних шкодливих шевчиків і вимагати від них горщик золота. До того ж, ми готові на парі, що пити подібне вам не доводилося.