МузПростір

Галерея «Лавра». Україна. м. Київ. вул. Івана Мазепи, 17. 15 грудня. 20:00.

EGOPARTY. Київ. 15 грудня. Галерея Лавра.

15 грудня 2010 року ЕgоЇсти представляють вечірку EGOPARTY 2010, яка присвячена чотирьохріччю клубу та врученню картки проекту №1000000.

Вона об’єднає в собі музичну, мистецьку та фешн-програми. Місце проведення вечірки – галерея «Лавра» – один із найпопулярніших культурно-мистецьких осередків столиці. Розклад подій EGOPARTY 2010:

від 16.00 до 19.00 – Перша частина вечірки (арт-простір) Презентація колекції одягу «ЯЕго», що була зроблена в одному з ресторанів клубу нашими ЕgоЇстами Велика стіна з ломо фотографій від групи Lomofest Проект Plafor.ma спрезентує свій сайт та відео. Трансляція Egoфільму, який ЕgоЇсти знімали в рамках кінофестивалю «Молодість». Проект Варто покаже свою роботу «День пошти». Покази молодих українських дизайнерів Насті Василишиної «BlackHole» та Ольги Вільчинської «Triera». Спектакль молодого театру «Очень близько» – «Магія», який поставлений спеціально для нашого фестивалю від 19.00 до 20.00 – Друга частина (офіційна) Привітання, презентації , вручення картки проекту ЕgоЇсти з №1000000.

від 20:00 до 24:00 – Третя частина (концертна) Харківський гурт LЮК – вдало поєднує в собі елементи easy-listening, acid-jazz, диско-фанку та року, відомий далеко за межами свого рідного міста. http://www.luk.com.ua/ http://www.luk.com.ua/ Одеська співачка Anniebri – проект дівчини з Одеси Анни Брижатої. ЇЇ пісні пронизані ніжністю і відчуттям казки, в той же час насичені виразною силою та рішучістю. http://anniebri.com/ Олена Добрицька та Діксіленд «Хрещатик» – харизматична співачка з відомими джаз-бендом. Гурт із Рівного OT VINTA – Одні з лідерів української рок-сцени. Секрет їх успіху простий – фірмовий стиль «украбіллі» , драйв, гумор та позитивна енергія. http://www.ot-vinta.com http://www.ot-vinta.com від 24.00 до 04.00 – Четверта частина: виступи діджеїв Simpleerror (Live) Mr. Teller N.Ki Sue0 Funkieman IIIoJIb Ведучий -МС Мяч Артфестиваль відбувається за участі наших друзів і системного партнера – компанії «Славутич». За підтримки фестивалю ЗАХІД. http://3axid.org http://3axid.org Вхід за картками ЕгоЇсти + 1 людина http://www.egoisty.com/blog/news/4652.html http://www.egoisty.com/blog/news/4652.html