МузПростір

23 квітня (п’ятниця) в клубі http://www.churchill-pub.com/ «Churchill's» старі хіти й нові пісні презентує краща білоруська реггі-команда «Аддіс Абеба». Початок о 19:00.

«Аддіс Абеба» – це, перш за все, атмосферна, сонячна, добра музика реггі. Музиканти подружили маму-Африку з білоруською реальністю. В своїх піснях Діма Іванов лавірує між прозою життя і стьобом, фантасмагорією, легким ненав’язливим сюром – це добре відчувається в «Васе», «Птичьем гриппе», «Ваньке-Скайуокере», «Чебурашке».

 

Музиканти взяли все найсмачніше із автентичної африканської музики – перш за все, це roots-reggae з його далеким і бажаним Сіоном, прагненням потрапити в який наповнені тексти пісень, сочним басовим ріддимом, бонгами і віртуозними клавішами. Не обійшлося й без цікавих експериментів з стрибучим ска, затійливим фанком, злободенними раггамафінами і містичними дабами, ніби ненароком вирваними з чілл-аутів європейських клубів.

 

І, звісно ж, лірика – мереживна, прозора, плавляча запальнички на концертах. Саме таким хітом став «Вес сна». Філософська гиря прихована в піснях «Весна» і «Підвал». А потаємне містичне послання і міжрядкове читання несе в собі повітряна осіння композиція «Grib-trip».

 

Окрім старих хітових «Любви», «Армии Джа», «Спасибо» «Аддис Абеба» виконає нові пісні – музиканти обіцяють запальне латіно, даб і, звісно ж, багато соковитих композицій, що замішані на важкій долі.