МузПростір

Київ, Україна Святошинський район Просп. Перемоги, 112 Клуб Бінго Станція метро: Святошин Початок в 20:00

TOPconcert по многочисленным просьбам поклонников представляет: The Bloodhound Gang знову в Києві! Головні скандалісти США знову зі своїм епатажним шоу готові шокувати українського глядача!  В Києві The Bloodhound Gang вже виступали - в 2007 році. Тоді головні скандалісти США показали, яким має бути справжній туалетний гумор, і розповіли, ща що американцям буває до болю соромно.

 

Bloodhound Gang — це, мабуть, один з самих яскравих проривів на американській музичній сцені, з всього того, що сталось з нею за останні два десятиліття. Вони єдині, хто не посоромився показати все саме гірше в тій частині сучасної культури, в якій процвітає підлітковий гумор і пропагується стиль життя героїв «Американського пирога».  

BHG — це альтернативна музика високої проби у виконанні веселих, коммунікабельних людей, які, особливо ні про що не турбуючись, виконують цинічні номери. Наприклад, під час попереднього київського концерту бас-гітарист Івіл Хасселхоф на початку майже не торкався до своєї гітари і просто блукав по сцені. Потім зірвав з себе футболку, ретельно витер нею під пахвами, засунув у штани, після чого кинув її в зал... З цього моменту і почалось шоу..... Прямо під сценою хтось відчайдушно розмахував резиновою жінкою, а музикантам постійно приходилось вивертась від летящої в них жіночої білизни, пластикових пляшок і монет.

«Пробачте нас,американців, за Брітні Спірз та Періс Хілтон, нам правда дуже соромно. Але ви всі повинні цілувати наші ожирівші дупи вже тільки за те, що Америка дала світу серіал «Сімпсони». - як би, між іншим, вибачався перед києвлянами Івіл Хасселхоф, після чого показав пару трюків, за які, очевидно, вимушені будуть вибачатися інші американці. І не тільки за Брітні і Періс. Спочатку музикант протащив по сцені масивний гітарний комбік, привязавши його до геніталій. Потім через лійку влив в себе пляшку прозорої рідини і....  

Судячи з того, як впевнено і згоджено діяли музиканти, без подібних номерів вже давно не обходиться жоден їх виступ. А в червні 2009 року в Москві «відзначився» Джиммі Поп. Під час концерту він сказав: «Росіяни — ви красавчеги! Ви дали нам усім горілку, - краще пійло в світі!»  

Теперешній склад: James Moyer Franks (“Jimmy Pop”), Jared Victor Hennegan (“Evil Jared Hasselhof”), Harry Dean, Jr (“Dj Q-Ball”), Adam Perry (“The Yin”), Daniel P Carter Додаткова інформація: Офіційний сайт гурту: http://www.bloodhoundgang.com/ http://www.bloodhoundgang.com/ Концерт в Москві(2009): http://thebestphotos.ru/archives/2274 http://thebestphotos.ru/archives/2274 Історія гурту: http://ru.wikipedia.org/wiki/The_Bloodhound_Gang http://ru.wikipedia.org/wiki/The_Bloodhound_Gang Продаж білетів: http://www.kvytky.ua www.kvytky.ua, телефон в Києві 238-28-88 і в касах клубу BINGO Вартість квитків: від 300 грн.

 

Організатори: компанія TOPconcert За підтримки проекту «DOUBLE///OТР[Ы]В - Альтернативний Рух» (Enter Music) http://vkontakte.ru/club8143624 http://vkontakte.ru/club8143624