Привіт! Прочитала всі блоги Музпростору - вони дійсно дуже цікаво написані та свідчать, що талановиті люди і справді талановиті в усьомуsrc=/exec/fckeditor/editor/images/smiley/msn/regular_smile.gif! Хочу побажати всім блогерам подальшого натхнення та наснаги в написанні статей і в музичній творчості, звичайно. Від Ваших блогів отримала поштовх і я для започаткування свого.   

І трохи про себе. Дуже хотіла колись співати в групі і грати на гітарі, але так як я народилася в маленькому провінційному містечку на Івано-Франківщині, то коли прийшла на запис до ВІА за оголошенням у школі, виявилося, що учасники (4 хлопці) на гітарі знають тільки «ля-ре-мі», на клавішних аналогічно, про барабани, бас-гітару чи інші інструменти мова взагалі не йшла. Тоді керівник тої групи вирішив, що я буду співати одна під мінусовки ( на касетах причому…src=/exec/fckeditor/editor/images/smiley/msn/teeth_smile.gif  - 1997рік), бо через тиждень обласний конкурс, і треба представити наше містечко. Я дуже боялася, але в результаті взяла друге місце. Потім почала активно їздити по всіх конкурсах (мама мене всюди супроводжувала), збирати дипломи, лауреатства, знайомитись із людьми і виступати по концертах.      

У старших класах я почала задумуватись, куди поступати. Взагалі, у нас про це питання ніколи не стояло, тому що я з родини лікарів, і іншого варіанту, крім медичної академії, в нас не могло бути. А я дуже захотіла поступати на музику. Інтенсивно займалася (гітара і ф-но), їздила на заняття вокалом у Чернівці, проте батьків не переконала, і… поступила в медичну академію. Із тим навантаженням, яке в нас було (я йшла на «червоний диплом»), мені довелося закинути гру на музичних інструментах, але концерти не залишала. Дякувати Богу, декан мене відпускав на гастролі, бо знав, що все відпрацюю на «відробках».    

Оскільки я, в основному, виступала з представниками традиційної естради, то з часом мої поривання до чогось іншого «вляглися». Я з дитинства слухала хорошу музику, в тата була гарна фонотека рок- і поп-рок-музики, а з часом дуже полюбила джаз, джаз-рок, і хотілося співати щось оригінальне. Але по-перше, не було з ким творити щось «інше», а по-друге, коли навіть виходило щось трохи нетрадиційне, то ніхто того не розумів. Специфіка нашого регіону… Ну, і, звичайно, медакадемія - забирала багато сил і часу...      

Виходило, що слухала я одну музику, а співала іншу. Хоча люблю всі свої пісні, бо вклала в них душу .      

Зараз мені довелося познайомитися з новими талановитими людьми, з Волині, і, сподіваюсь, у нас вийде хороша співпраця. Перша пісня «Мара» - результат роботи Дениса Валяєва з гурту «Флайzzzа» (моє вітання учасникам команди), яку Ви можете прослухати в хіт-параді МузПростору).      

Ну, буду рада знайомству з усіма і дуже хочу обговорити з Вами деякі теми, а також сподіваюся на поради досвідчених колег. Тож, до зустрічі!src=/exec/fckeditor/editor/images/smiley/msn/regular_smile.gif