Рівно рік тому Святий Миколай приніс під подушку двом ентузіастам музичний сайт. :-)

А якщо серйозно, то рівно рік тому на безкраїх просторах Інтернету з'явився ще один україномовний музичний сайт - http://www.muzprostir.com.ua МузПростір. А це значить, що нам сьогодні 1 рочок. :-) З чим я й вітаю всіх причетних та просто небайдужих до цього сайту людей.

 

За цей час ми виклали (а ви, відповідно, прочитали) десятки статей, сотні афіш та тисячі музичних новин. Станом на сьогодні налагоджена співпраця з багатьма музичними гуртами, мистецькими агенціями та клубами з різних куточків України. Також за рік свого існування МузПростір суттєво просунувся в рейтингах пошукових систем.

 

На честь нашої першої річниці, а також у передчутті Новорічно-Різдвяних свят, ми оголошуємо святковий конкурс під умовною назвою Від Миколая до Різдва. Суть конкурсу проста, як одвірок: час від часу на всіх сторінках сайту будуть з'являтись віртуальні подарунки: сніжинки, мішечки з грошима, новорічні іграшки, ялинки, дзвоники тощо. Ваша задача шукати їх і знайшовши - збирати. Хто назбирає найбільше - отримає від нас справжній подарунок. Який - напишу трохи згодом. Але можу точно сказати, що він буде досить цікавим, унікальним і, звісно ж, музичним. :-) Конкурс стартував сьогодні і триватиме до 7 січня 2011 року.

 

Хай щастить!