Шось останнім часом зірки нашого шоубізу по подіумах забігали. Чого б це?

В березні цього року http://www.muzprostir.com.ua/news/in_ukraine/16613.html «Гайдамаки» презентували нову колекцію прет-а-порте дизайнера Олесі Теліженко на подіумі Українського Тижня Моди.

А наприкінці жовтня http://www.muzprostir.com.ua/news/in_ukraine/17585.html в рамках Lviv fashion week протягом двох днів подіумом дефілювала львівська поп-діва Наталка Карпа. Причому, зробила вона це вже вчетверте за свою кар’єру співачки.

 

IMG_4748.jpg Там же, тобто http://www.muzprostir.com.ua/news/in_ukraine/17560.html на Lviv fashion week, засвітились ще й Zоряна з Ламою, демонструючи стильні кеди та чоботи на високій платформі.

Але декому дефілювати подіумом виявилось замало. Наприклад, непосидюча http://www.muzprostir.com.ua/news/in_ukraine/17639.html Zоряна пішла ще далі, і на один день сама перетворилась на стиліста. Йдеться про зйомки програми «Star magazine» телеканалу М1.

Є підозри, що згадані мною випадки далеко не поодинокі. Так у чому ж справа? Що примушує музикантів занурюватись у світ моди? Недостатня самореалізація в музичній сфері? Елементарна цікавість – спробувати щось нове? Можливість отримати «на шару» модне вбрання? Як би там не було, але нам (пересічним і не дуже меломанам) доводиться лише сподіватись, що ці «походи на сторону» не будуть відволікати музикантів від їх прямої сфери діяльності – музики. І що ці модні тенденції не вплинуть негативним чином на якість цієї самої музики. П.С. Оце написав і подумав: а біс з ними – нехай собі йдуть в ту моду. Головне, щоб дизайнери та стилісти не лізли на музичну сцену. А то маємо вже одного модного «паріхмахєра-стіліста-мєждународніка», що співає. Вистачить з нас. Нє?