Поки http://www.muzprostir.com.ua/blogs/pulseup/17453.html Бойко думає над тим, яку музику слухати, http://www.muzprostir.com.ua/blogs/krapka/17430.html Білченя переймається долею Червоної Рути, а http://www.muzprostir.com.ua/blogs/olex/17287.html OLEX подумує над покупкою нової гітари - в Росії дітей заставляють співати блатняк.

Да, да. На гламурній тусовці в Москві дітей з ВІА Непоседы примусили співати пісню А наш притончик гонит самогончик. Як на мене - вийшло круто!

 

 

 

От і художній керівник Непосед Єлєна Пінджоян нічого поганого в цьому не бачить: Это моя принципиальная позиция. Отношение к работе должно быть взрослым, и требуем мы повзрослому. Мы просто показали детей, которые наслушались взрослого радио.

 

От тільки про гонорар свій за цей виступ дітей вона скромно змовчала. Особисто я сумніваюсь, що дітям щось з нього перепало...

 

П.С. Лікбєз: Непоседы - дитячий вокально-інструментальний ансамбль, що виник в 1991-му році як дитячий гурток при Будинку Піонерів Лєнінградского району Москви. Тут дітей навчають сольфеджіо, акторській майстерності, сценічній вимові, танцям тощо.