Так, думки як організатора енної кількості культурних заходів і концертів у Запоріжжі

Якось я був одним з організаторів творчого об*єднання Лайв Таймс в Запоріжжі. Це об*єднання проіснувало менше року, але за цей час ми провели понад 40 музичних концертів, творчіх вечорів та взагалі класних (як здалося нам і публіці) вечірок. Система була такою: винаймали клуб умовами 50/50 вд входу, запрошували гурти, відповідно до тематики вечора. А тематика ця була сама різна, починаючи від вечорів хіппі, Боба Марлі, Оззі Осборна, Курта Кобейна, АсDc, Бітлз і закінчуючи вечорами Булгакова, квадрату Малевича і тому подібне. Чому припинили це робити здогадатися неважко: ентузіазм з часом зник, заробити на цьому не виходило і не вийшло б, до того ж клубу стало замало 50%, переїхали в інший - там теж свої трабли. Після цього я твердо знаю, що, принаймні, в Запоріжжі організацією концертів займаютья або люди без башні (ми такимим були доки не встряли на бабло за концерт і більш ніж півроку його повертали), або зі спонсорами (яким нафіг не треба ваш концерт, головне банер повісити рівненько), або інопланетяни. Є третя категорія - звичані люди. Я про них чув, але особисто не бачив). Тому свої концерти значно простіше влаштовувати самому, навіть в інших містах. Що ж тосується Запоріжжя - тут позиція нашого гурту досить дивна. Ми вважаємо, що коли вхід на концерт платний, то треба фігєть і просити бабло, якщо ж безплатний - можна чмно відлабати безкоштовно, адже тут треба віддати належне організаторам. Люди таки стараються для людей.

Навесні ми пообіцяли на телебаченні протягом літа організовувати для городян Запоріжжя та гостей міста раз на місяць безкоштовні концерти. З впевненістю доповідаю - обіцянку витримали, все нормально. Останній природник із серії відіграли на День Незалежності України. Люде було багато, що неприродньо для природника. Секрет великої кількості відвідувачів полягав в іншому: в нашому місті на День Незалежності НЕ БУЛО ЖОДНОГО НОРМАЛЬНОГО ЗАХОДУ І КОНЦЕРТУ ДЛЯ МОЛОДІ. 

Ну і спеціально до природника спільно з проектом Своєрідне коло підготували переспів однієї пісні з інтерпретацією на солов*їну.  В оригіналі пісня має назву Sten. У нас вона називається Вітя:)